Revolution SOPHX Hıghlıghter Palet İncelemesi

Merhaba Galaxy Ailem ,
Uzunca bir aradan sonra tekrar sizinle olmak güzel özlemiştim yazmayı :) Araya yaz , iş , güç koşturmaca girince malum biraz ara vermem gerekti. Bu arada da elime geçen onlarca yeni ürün oldu. Henüz bazıları deneyimleme aşamasında da olsa çoo..ook memnun kaldığım bazı ürünleri sırasıyla yazmak istiyorum. 

Hadi başlayalım :)
Ülkemize hızlı bir giriş yapan Watsons mağazalarında satılan Revolution markasını duymuşsunuzdur belki, duymayanlarda benden duysun :) Öncelikle marka gerçekten çok geniş ürün yelpazesine sahip ve cogu yüksek fiyatlı markalarında muadillerini çıkaran bir yol izliyor. Elimde uzun zamandır hatta aylardır kullandgım SophX highlighter paletinden söz etmek istiyorum. Eğer benim tek aydınlatıcı paletim olsun herşekilde kullanayım tüm makyajlara uysun derseniz mutlaka bakın derim. Nerdeyse tamamını bazen de far olarak kullanıyorum. 

Aydınlatıcı olarak elmacık kemiklerinize geniş bir fırça yardımıyla uygulama yapabilirsiniz. Benim tercihim her zaman yelpaze fırçalardan yana oluyor. Palette ki bronz renkleri ise omuzlarınıza,bacaklarınıza pofidik bir fırça ile uygulayabilirsiniz. 

Swatchlarını da sizin için ekliyorum.


Sim sim durmayan hatta bazıları bam bam aydınlatıcılar ve bazıları da günlük renkler olarak kullanabilirsiniz. İndirimsiz fiyatı 60 TL idi en son ama indirimle 30 civarında bir ücrete alınabilir. 8 renkten oluştuğunu ve büyük bir palet olduğunu düşünürsek almanızı öneririm :)

Yazımı beğendiyseniz beni
buraya tıklayarak instagram hesabımdan da takip edebilirsiniz ve sorularınızı yine yorum olarak bırakabilirsiniz. Tekrar görüşmek üzere seviliyosunuz :)

BENZER YAZILAR

1 Yorum

  1. Gene cok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık �� indirimleri kesin takip edicim ���� (suzan)❤️

    YanıtlaSil