Cocosh She Ürünleri İncelemesi


Merhaba Herkese, bir süredir severek kullandığım Cocosh She ürünlerinden bahsetmeye geldim sizlere :) Peki ürünlerin kalıcılıkları , pigmentasyonları ve Swatchları nasıl ? Hadi gelin birlikte inceleyelim ..
Ürünleri Cocosh She keni sitesinden veya Cosmohome sitesinden alabilirsiniz. Zaman zaman indirime girdiği için uygun fiyatlı ürün kategorisinde sayılabilir benim için. Ürünlerden ilk olarak denediğim far paleti oldu ve performansına ciddi anlamda bayıldım. Kalıcılık olarak yaklaşık 6 saat çok rahat giden bir palet oldu benim için ve gün içerisinde göz makyajımı tazeleme ihtiyacı duymadım .


Sizler için Swatchlarını aşağıda ekliyorum ve bence kesinlikle çok başarılı sadece dokundurarak bu performansı elde etmeniz mümkün.  İçerisinde 2 adet ışıltılı , 2 Adet sedefli ve 2 adet mat far bulunuyor. Yani bronz bir makyaj yapmak , günlük veya gece makyajlarınız için fazlasıyla uygun bir palet kendisi..

Bir diğer ürün ise tasarımları ile oldukça dikkat çeken rujları , ambalaj olarak kesinlikle çok şıklar .. Elimde iki adet ruju bulunuyor. Bu rujların yapısı mat olsada dudağınızda hiç ağırlık ve kuruluk hissi vermemesini sevdim. Swatchlarında yapılarının yumuşak olduğunu görebilirsiniz.)

Veeee… En sevdiğim ürün olan highlighteri ! Kesinlikle yıldız gibi parlamak isteyenler , yazın bu ürünü kesinlikle alın. Şiddetle öneririm bayılarak kullanıyorum bendeki 01 numarası yani orta ton daha bronz makyajlarınıza yakısak şahane bir ürün..

Aşağıda her birine ait Swatchları ekledim rujlardan favorim 07 numarası oldu :) 

Yeni maskaralarından olan Cocosh She Sensitive
 maskara , kıl yapıdaki fırçalardan hoşlanmazdım ama artık iyi anlaşıyoruz nedense verdikleri hacimi seviyorum . Bu maskaranın da ince belli yapısı benim için hacim konusunda başarılı sonuç verdi. Gün içerisinde akma problemi yaşamadım ve kirpiklerim cansız ve kısa haldeler bence çok güzel bir üründü aynı şekilde bu üründe 
:) 

Ve umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur . Ürünlerden kullandıklarınız var ise merakla bekliyorum yorumlarınızı :) Sevgiyle Kalın..

BENZER YAZILAR

3 Yorum

 1. Rujlar çok Loubotin olmuş, beğendim şekillerini. Ama aydınlatıcı cidden efsaneymiş! Güle güle kullan hepsini!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesnlkle tasarım benziyor :) Çok teşekkr ederm aydınlatıcı tüm yaz elimden düşmedi ☺️🙈

   Sil
 2. Çok hoşlar �� ��

  YanıtlaSil