Avon Yeni Euphoric Maskara İncelemesi

Avon Euphoric Maskara Kullananlar

Merhaba ! Sizlere bugün elime ulaşan harika bir üründen bahsetmek istiyorum. Avon Yeni Euphoric Maskara ! Avon Beauty Club ailesinden bugün sabah şahane bir kutu almıştım. Gerçekten bizlere verdikleri önem kutusunun tasarımından belliydi çok mutlu oldum. Kesinlikle kutularını atmadığımı storylerden bahsetmiştim benim için aynı zamanda harika birer düzenleyici oluyorlar. 

Ayaklarınızı Yerden Kesecek Kadar Hafif Bir Maskara 
Yeni Avon Euphoric Maskara
Kutu içerisinden ise yeni maskaralarından kuş gibi hafif ama bir o kadar da hacimli kirpiker vadeden bu güzel tasarımlı Yeni Avon Euphoric Maskara çıktı ! Tasarımındaki renk geçişleri gerçekten muazzam görünüyor. 


Kum saati fırça tasarımı ve çapraz kılları ile hacim verirken aynı zamanda uzatmayı vadeden bir maskara Avon True Euphoric Maskara!


Şimdi hem tanıtım fiyatı hem de yanında hediyesi ile birlikte bu ay sitelerinde satışta ! 

Tüy kadar hafif kirpikler, olağanüstü hacim!

İçerisinde bulunan Keratin ve Hint yağı kirpiklerinizi besleyerek hem hafiflik sağlıyor hem de kirpikleri uzatıyor.

Ben bugün 3 kat uygulama yaptım ve asla ne topaklanma ne dökülme sorunu yaşatmadı bana !

ÇOK SEVDİM !


İnce ve çapraz kıllara sahip kum saati formu hem kolay uygulama sağlıyor hemde kirpiklerimi kaşlarıma kadar uzatarak hacim veriyor. Kolay kolay kıl fırçalarla anlaşamayan ben beklentimin çok çok üzerinde çıktı . Kirpik kıvırıcı ile desteklerseniz kıvrık kirpikler de gün boyu düşme yapmayacaktır.Fırçasının muazzam yapısına bakar mısınız ?!

Yeni Avon Euphoric Maskara'yı denemeyenlerin mutlaka denemesini isterim. Oldukça performansı yüksek bir maskara olmuş ! Daha fazlası Maskara incelemesi için  Maskara  bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir;
Beni Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Etmeyi Unutmayın :)..

Youtube:Galaxy Eskizi
Pinterest:Galaxy Eskizi

PR-İLETİŞİM

galaxyeskizisecimleri@gmail.com
BENZER YAZILAR

0 Yorum