The Pink Ellys Likit Mat Ruj İncelemesi


Herkese Yeniden Merhaba ,
Bugün hazır %75 takipçilerime özel kod devam ediyorken sizinle mat likit rujlardan favorilerimi paylaşmak istedim. Hazırsanız daha yakından detaylı inceleyelim :) The Pink Ellys mat likit rujlarını günlük olarak çok seviyorum. 7 TL için (tabi galaxy75 kodu ile ) harika ruj yapıları diyebilirim. Dudaklarınızda mat likitlerin kuruma şikayetiniz varsa bu yapıların altına ince bir lip balm ile çok güzel görüntüler yakalayabilirsiniz. Üstelilik 5-6 saat çok rahat sizi götürüyor. 


İçlerinden kullanmadığım tek renk Dark Red yani en kırmızı olan :) Oda bir yılbaşı pr 'nda gelmişti diğerleri oldukça sevdiğim tonlar :)

 İndirim devam ediyorken bakmak isterseniz diye sizin için Swatchlarını aşağıya ekliyorum. Oldukça seveceğinizi düşünüyorum benim içlerinde yedekli olarak kullandığım en güzel renk 'Latte Lip ' Rengi :)
 Diğer The Pink Ellys  incelemelerimi merak ediyorsanız buradan inceleyebilirsiniz :) Sizin içlerinde favori renginiz var ise benimle paylaşmayı unutmayın :) Satın almak isterseniz site linkini de bırakıyorum :)Sağlıkla Kalın :)

Bunlarda İlginizi Çekebilir;

Beni Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Etmeyi Unutmayın :)..

Youtube:Galaxy Eskizi
Pinterest:Galaxy Eskizi

PR-İLETİŞİM

galaxyeskizisecimleri@gmail.com

BENZER YAZILAR

0 Yorum