Avon Artistique Magnolia En Fleurs Parfüm


Avon Artistique Magnolia En Fleurs Parfüm
Herkese Merhaba ,
Avon bizleri şaşırtmaya devam ediyordu. Gerçekten harika bir imzaya sahip yeni bir koku ..Avon Artistique Magnolia En Fleurs Parfüm bahar aylarının vazgeçilmezi olacak . Hazırsanız parfümün detaylarına geçelim.

Avon Artistique Magnolia En Fleurs Parfüm

Avon Artistique Magnolia En Fleurs Parfüm İncelemesi
Avon Artistique Magnolia En Fleurs EDP parfüm , ünlü Fransız parfümörü Maurice Roucel imzalı ve Avon ailesine yeni katılan bir koku. Dünyaca ünlü isimlerin Avon ile işbirliklerini görmek mutluluk verici .. Hem daha erişilebilir hem çok daha kaliteli kokuları bizler için tasarlıyorlar ve bu parfümler oldukça da kaliteli...

Avon Artistique Magnolia En Fleurs Parfüm Kullananlar

İlk olarak şişesinin eşsiz tasarımından bahsetmek istiyorum. Baharı anımsatan yeşil şişesinin içerisinde gerçekten çok şık ve asil bir koku . Kokudan rahatsızlık duyan , parfüm kullanamam diyenlerin bile rahatlıkla her gün kullanabileceği yumuşak zarif bir çiçeksi koku. Bahar ve yaz ayları için ve özellikle açık tenli iseniz bu parfüm sizi olduğunuzdan daha fresh ve iddaalı yansıtacaktır çevrenize.

Avon Artistique Magnolia En Fleurs Parfüm Yorumlar

Bu ay ki katalog içerisinde tanıtım fiyatıyla 89.90 TL olan bu parfümü denemenizi özellikle isterim.. Seride 2 farklı parfüm daha var ve onları da denemek istiyorum açıkcası :)


Avon Artistique Magnolia En Fleurs ParfümAvon Artistique Magnolia En Fleurs Parfüm

Sitesinde kokunun tanımı tam olarak ;

Yeşil Çin manolyası, ilk kez Maurice Roucel tarafından bir parfümde kullanılıyor.
Neşeli koku, baharı müjdeleyen manolyaların canlı bir senfonisi niteliğinde..

Avon Artistique Magnolia En Fleurs Parfüm

İncelemek isterseniz diye sizin için linkini bırakıyorum. Ben çok beğendim kalıcılık ve koku olarak çok başarılı buldum ve parfüm koleksiyonumdaki favoriler içerisinde yerini aldı bile.

Avon Artistique Magnolia En Fleurs Parfüm

Avon Artistique Magnolia En Fleurs Parfüm

Umarım severek okuduğunuz bir yazı olmuştur. Sevgiyle ve ışıkla kalın.Beni Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Etmeyi Unutmayın :)..

Youtube:Galaxy Eskizi
Pinterest:Galaxy Eskizi

PR-İLETİŞİM

galaxyeskizisecimleri@gmail.com

BENZER YAZILAR

0 Yorum