Avon Unlimited Maskara Yorumlari

Avon Unlimited Maskara

Herkese Merhaba ,
 Çok uzun zamandr yoğunlugumdan dolayı bloğa yazı yazamamıştım ama Nisan ayıyla birlikte yepyeni ürünleri inceleyeceğimizden bahsetmek istiyorum. Son zamanlarda ise özellikle Avon'un yenilikleri ile gelmek istedim sizlere . Son zamanlarımın favorileri arasına giren Avon Unlimited Maskara denemeyenler varsa mutlaka yazının devamında buluşalım :) 
Avon Unlimited Maskara Yorumları

Öncelikle silikon fırça sevenleri kalpten kazanacak kadar güzel bir tasarıma sahip bu maskara . Kıvrımlı yapısı sayesinde hem kirpiklerinizi kavrıyor hem uzatıyor hem de oldukça güzel hacim ve siyahlık veriyor. Benim kirpiklerim bildiğiniz gibi kısa ve ince cansız . Bu maskara ile öyle güzel bir sonuç aldım ki! Instagram reels bölümünde detaylarını görebilirsiniz. Bayılarak kullanıyorum ve yüksek fiyatlı maskaraların uygun fiyatlı muadilini bulduk diyebilirim.

Avon Unlimited Maskara Kullananlar

Özellikle artan maskara ve kozmetik ürünlerini düşünürsek katalog da çok uygun kampanyalarla görebilirsiniz. Benim favorilerim arasında ve sürekli stoklayacağım ürünlerden oldu bile :) Avon Unlimited Maskara Kullananlar


Avon Unlimited Maskara Kullananlar

Daha fazla maskara yazısını BURADAN inceleyebilirsiniz..

Daha Fazla Avon ürünlerini BURADAN inceleyebilirsiniz.

Sevgiyle Kalın..

Beni Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Etmeyi Unutmayın :)..

Pinterest:Galaxy Eskizi

PR-İLETİŞİM

galaxyeskizisecimleri@gmail.com


BENZER YAZILAR

0 Yorum