MYA Tam Yağlı Gül Suyu Kullanıcı Yorumları

MYA Tam Yağlı Gül Suyu Kullanıcı Yorumları

Herkese Selam ,
Bugün sizlere gül suyunun faydalarından ve uzun zamandır kullandığım MYA markasına ait tam yağlı gül suyundan bahsetmek istiyorum. Sıradan gül sularını unutabilirsiniz bu yazımda çünkü yapı olarak daha farklı bir ürün. Hazırsanız başlayabiliriz.

MYA Tam YMYA Tam Yağlı Gül Suyu KMYA Tam Yağlı Gül Suyu Kullananlar

MYA markası ile tanışmamız bir Pr paketi sayesinde oldu. Açıkçası şişe tasarıma bayıldığımı söylemeliyim. Cam bir şişe de geliyor oldukça da tarz bir şişe diyebilirim benim için.

Peki Gül Suyunun Faydaları neler öncelikle bundan bahsedelim. Özellikle yazın buzdolabında sprey şişede bekletip zaman zaman sıkmaya bayılıyorum. Tonik olarak her gün kullandığınızda ve soğuk kullandığınızda cildinizde doğal ve sağlıklı görüntüsünü kısa sürede size gösterecek bir ürün. Gül kokusunu sevmiyorsanız size zor ve katlanılmaz gelebilir ancak ben gerçekten cilt bakımında oldukça seviyorum.MYA Tam Yağlı Gül Suyu Kullanıcı Yorumları

MYA markası ise tamamen doğal bir ürün. Gül yapraklarının su ile kaynatılarak damıtılmasından oluşuyor. En güzell özelliği ise yağı alınmadığı için cildi aynı zamanda nemlendiren bir yapısı var çünkü klasik gül sularına göre de yoğun bir ürün.

MYA Tam Yağlı Gül Suyu Kullanıcı Yorumları

MYA Tam Yağlı Gül Suyu Kullanıcı Yorumları

MYA Tam Yağlı Gül Suyu Kullananlar

MYA Tam Yağlı Gül Suyu Kullananlar

Ürün içerisinde beni etkileyen şey ise bu şekilde bir bilgi rehberi bulunmasıydı. Ne kadar özenli olduklarını buradan anlayabilirsiniz çünkü size uzunca bir mektup çıkıyor içinden. Sivilceli ciltlerde nasıl kullanılması gerektiği , normal ciltler için nasıl hepsi uzun uzunn detaylıca açıklanmış . Ayrıca en üstte yer alan Gül Yapraklarının ne zaman toplanıldığı bilgisi de oldukça etkileyici..

MYA Tam Yağlı Gül Suyu Kullananlar

MYA Tam Yağlı Gül Suyu Kullananlar

MYA Tam Yağlı Gül Suyu

Ürünü İnstagram hesaplarından da alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve ayrıntılar için kendilerine ulaşmanızı öneririm. 

MYA Tam Yağlı Gül Suyu

Sevgiyle Kalın..

Daha Fazla Cilt Bakım Yazısını BURADAN okuyabilirsiniz.

Beni Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Etmeyi Unutmayın :)..

Pinterest:Galaxy Eskizi

PR-İLETİŞİM

galaxyeskizisecimleri@gmail.com

BENZER YAZILAR

1 Yorum

  1. Ben de geçen hafta kullanmaya başladım Mya Gülsuyu'nu ve gerçekten tamamen doğal olmasına ve içindeki yağı hissedebiliyor olmaya bayıldım! Piyasadki çok daha pahalı ve güya doğal gülsularından sonra ilaç gibi geldi. Ben de biraz daha kullanıp yazacağım; ama, ilk izlenim olarak çok beğendim. Ayrıca aynen senin gibi, spreyli bir cam şişeye koydum ve sabah akşam cildime tüm bakım rutinimden önce sıkıp hem ferahlamasını, hem de sıkılaşmasını sağlıyorum :) Güle güle kullanalım, çok sevgiler!

    YanıtlaSil